Понеділок, 23 січня 2017 09:54

Різдвяні привітання для дітей воїнів АТО

На справжньому Різдвяному святі, що відбулося в актовій залі університету, побували  дітки воїнів-захисників з Рівного, Рівненського та Березнівського районів.

Організатори заходу – громадські активісти і волонтери, Національний університет водного господарства та природокористування, УНСО Рівненщини, Рівненська обласна організація Національної спілки письменників України, Рівненська Духовна Семінарія та Рівненська обласна спілка учасників АТО.

Зі своїми концертними номерами виступили студенти університету Катерина Приндюк, Аліна Ляшук, СТЕМівці. Гостей університету привітав й  молодший танцювальний склад «Х-Денс».

Не лише декламували вірші, а й співали пісень письменники і поети Рівненської  обласної організації Національної спілки письменників України Ірина Баковецька (голова спілки), Ірина Мельник, Тата Rivne, Валентина Люліч й Володимир Савчук.

На заході дітки досхочу розважилися з лікарняними клоунами "Червоні носи". До речі,  деякі з них приїхали  з Києва. А ще діти разом зі своїми мамами взяли участь у майстер-класі і зробили власноруч янголят разом з Арт-спільнотою #базилік.

І яке ж свято для дітей без подарунків! Іграшки, сувеніри, солодощі дітки бійців отримали в рамках Благодійної місії за сприяння Рівненської духовної семінарії ХВЄ і , зокрема, її ректора Олександра Третяка.