Понеділок, 29 травня 2017 10:32

У «Водному» відбувся День відкритих дверей

Національний університет водного господарства та природокористування гостинно відкрив свої двері усім тим, хто хотів більше дізнатися про навчальний заклад, вищу освіту, а також особливості цьогорічної вступної кампанії.

Разом з батьками до університету завітали учні шкіл, ліцеїв, технікумів, коледжів та професійно-технічних навчальних закладів.

Із вітальною  промовою виступив проректор з науково-педагогічної та навчальної  роботи Валерій Сорока.

А ось про історію університету та його сьогодення, інформаційні технології, які діють і що запроваджуються в університеті, розповів проректор з  науково-педагогічної, методичної та виховної роботи Олег Лагоднюк.  Окрім того,  майбутні абітурієнти побували ще й на віртуальній екскурсії у «Водному», яку провів Олег Анатолійович.

Про  особливості вступної кампанії 2017 року розповів відповідальний секретар  приймальної комісії Руслан Жомирук. Зокрема, присутні почули про терміни  подачі  заяви про вступ та документів,  спеціальні умови участі у конкурсному відборі, порядок  визначення  вагових коефіцієнтів для обчислення конкурсного балу та додаткові бали при вступі.

Після  офіційної частини відбулося урочисте  вручення сертифікатів учасникам, які успішно пройшли ІІ тур Всеукраїнської олімпіади (в НУВГП) й отримали додаткові 20 балів до ЗНО з математики та історії України. А ще  кожен учасник отримав сувенірну продукцію від університету.

Завершився День відкритих дверей безпрограшною лотереєю та квестом. До речі, найкраще впорався із  виконанням послідовно поставлених завдань Василь Ступницький з 22 школи та в подарунок отримав  світшот з логотипом університету.