Понеділок, 29 травня 2017 10:28

Весна прийшла – свято принесла !

Гала-концертом у Міському будинку культури завершився фестиваль студентської творчості НУВГП "Студентська весна-2017". Саме тут глядачі (яких прийшло аж біля 700 чоловік!) отримали змогу ще раз переглянути кращі номери художніх програм творчих колективів університету та його коледжів. А ще насолодитися виступами гостей: народного ансамблю сучасного танцю «Альянс» з Поліського державного університету (Білорусь), вокальними та інструментальними композиціями білорусів та танцювальним колективом «Гамза» з «Люблінської політехніки» (Польща).

До речі, цього року вперше переможці фестивалю були визначені окремо по навчально-наукових інститутах університету та коледжах. Звісно, хочеться відмітити кожного учасника, адже кожен був особливим і неповторним . І все ж таки кращих з кращих поважним журі було обрано.

Лауреатами серед ННІ стали:

І місце – Навчально-науковий інституту агроекології та землеустрою;

ІІ місце -  Навчально-науковий механічний інститут;

ІІІ місце - Навчально-науковий інститут будівництва та архітектури.

А ось серед студентської молоді коледжів місця розподілилися наступним чином:

І місце – Технічний коледж;

ІІ місце – Автотранспортний коледж;

ІІІ - Костопільський  будівельно-технологічний коледж.

Окрім неповторного дійства, і учасників, і глядачів вразили й призи за найкращі студентські таланти. Лауреати отримали можливість відвідати Польщу (перші місця), Білорусь (другі) та відпочити у Залізному порту ( треті).

Завершилося свято вечіркою з дискотекою та фуршетом у «Сучаснику».

P.S. Фестиваль студентської творчості ось уже понад 40 років відбувається у Національному університеті і дає можливість студентам продемонструвати свої вміння і таланти співаків, танцюристів, декламаторів та музикантів. Тож приходьте наступного року і продемонструйте свій особливий талант!