Середа, 19 квітня 2017 08:38

У «Водному» освятили паски для бійців АТО

Вже третій рік поспіль університет  організовує  акцію  «Великодні паски для бійців».

До акції долучилися не лише викладачі, працівники та студенти університету, а й пересічні громадяни міста. А ось адміністрація університету ініціювала  випічку партії пасок за домашнім рецептом.

Хто ж не встиг спекти Великоднього обрядового хліба, долучився до акції добровільними пожертвуваннями.

Завітав на  обряд освячення й керівник УНСО на  Рівненщині Андрій Мітюхін.

Прочитав молитву та освятив пасхальні смаколики для захисників старший капелан Рівненської єпархії, протоієрей Тарас Климович. Церковнослужитель відмітив значимість такої акції задля підтримки бійців, що виборюють  мир на нашій землі, а також привітав усіх присутніх з наступаючим Великоднем.

Як відмічає співорганізатор акції доцент кафедри обліку й аудиту Наталія Позняковська,  цього ж дня усі дарунки відправилися воїнам на передову та полігони (Рівненський та Харківський). Проте акція не завершилася, а триватиме до 19 квітня. Тож хто ще не долучився до неї і бажає це зробити, може принести паски у пункти збору вже після свята.