Четвер, 16 березня 2017 14:01

На старт! Увага! Відкритий шкільний університет!

Національний університет водного господарства та природокористування одним із перших в Україні започаткував новий амбітний проект – Відкритий шкільний університет. Це місце, де школярі будь-якого віку можуть навчатися по-дорослому, відвідувати пари замість уроків та навчатись серйозним спеціалізованим речам.

Серед тематики занять: розробка ігор в середовищі Unity 3D, мова фотографії (польською мовою), історія Рівного та географічні дослідження. Варто відмітити, що усі заняття проводяться професіоналами, знаними у своїх сферах людьми, та мають як теоретичну, так і практичну, і навіть екскурсійну сторону.

Перші заняття з усіх предметів уже відбулись та отримали в громаді міста найкращі відгуки, адже лише на них прийшло більше 150 зареєстрованих та зацікавлених дітей, і з кожним днем їх кількість росте. Заняття проходять та проходитимуть надалі по суботах, у першому корпусі НУВГП.

Ознайомитись з детальнішою інформацією, а також зареєструватися ви зможете за посиланням.

Віталій Прокопець,
сектор зв’язків з громадськістю