П'ятниця, 10 березня 2017 13:48

Весна! Кохання! Шевченко!

Весна, кохання, Шевченко – саме під таким лозунгом у Національному університеті водного господарства та природокористування цьогоріч відзначили річницю Дня народження великого українського Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Серед заходів – конкурс виконавців авторської поезії та творів Тараса Шевченка, виставка у Науковій бібліотеці, та найгучніше – святковий концерт «Весна, кохання, Шевченко».

Цього року найвиразнішим та найчуттєвішим читанням творів Кобзаря відзначився студент першого курсу ННМІ Назар Небожинський, а гран-прі за власну творчість отримала студентка 3 курсу ННІП Ольга Алексєйчук. 9 березня в актовій залі університету єдналась лірика, біографія та інтимність у творах поета. Концерт виявився дуже цікавим та креативним, адже впродовж нього можна було не лише почути твори Кобзаря (а вони, повірте, були зовсім різними у кожного виконавця – це і виразне читання, це і речитатив під хіп-хоп фонограму, і співи, і хор), а й дізнатися безліч цікавих фактів з особистого життя Тараса. Цікавою була також постановка ансамблю сучасного танцю «X-dance», під сучасний мотив одного із творів поета.

Загалом  хочеться побажати усім, щоби кожного разу, після 28-29 лютого, у Вашому житті наступали весна, кохання і Шевченко.

Віталій Прокопець,