Вівторок, 28 лютого 2017 13:52

Запрошуємо до участі у V Чемпіонаті з вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge

Відкрито реєстрацію на V Чемпіонат із вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge!

До участі в змаганнях організатори запрошують амбітних, сміливих студентів, які нестандартно мислять і готові починати будувати кар'єру та наполегливо працювати для реалізації власних професійних цілей. Усі охочі можуть реєструватися за лінком.

24 лютого студенти різних курсів та спеціальностей НУВГП побували на презентації нового формату Чемпіонату Smart Challenge, де познайомилися із Партнерами п'ятого сезону проекту -  топ-управлінцями провідних компаній  України. А саме: URBAN PLANET, Nestle,  Verallia Ukraine, Eskada-M, РЕНОМЕ, Dyckerhoff Cement Ukraine та Дмитрук.

Нагадаємо, Smart Challenge – змагання, спрямоване на виявлення і розвиток управлінських талантів через вирішення бізнес-кейсів (певних економічних, соціальних чи бізнес-ситуацій у компанії, які потребують вивчення, визначення проблеми та формування аргументованого рішення). Мета проекту – дати талановитій молоді можливості для працевлаштування в найпрогресивніших компаніях Західної України.

Із надихаючими виступами завітали на презентацію представники компаній-Партнерів проекту: HR-менеджер Nestle Лариса Новак, керівник сервісно-фінансового центру Eskada-M Ірина Крук, менеджер із персоналу  Dyckerhoff  Cement Ukraine Віктор Місюра, ІТ-директор Групи Компаній "Реноме" Юлія Балашова,  менеджер з персоналу Verallia Ukraine Олена Король,  засновник і директор URBAN PLANET  Станіслав Шипіль. Також із практичними порадами виступили спеціальні гості події  – В'ячеслав Клімов, співвласник "Нової пошти", Сергій Бартощук, голова наглядової ради "КОСМО", і Тарас Вервега, співзасновник «SoftServe».

Як розповів організатор змагань і керівник компанії Smart People Тарас Комаренко, в  Чемпіонаті можуть брати участь студенти 3-6 курсів усіх ВНЗ Рівненщини. Після першого етапу – вирішення кваліфікаційного кейсу –  найкращі, за рішенням журі, команди потраплять  до  другого туру. А вже 25 березня команди-фіналісти  змагатимуться у вирішенні  бізнес-кейсу від  компанії-Генерального партнера проекту – URBAN PLANET, творця бренду вуличного одягу. Для розв’язку кейсу студенти матимуть чотири години. Переможці отримають можливість пройти практику, стажування чи корпоративне навчання в командах компаній-Партнерів, будуть запрошені на співбесіди та матимуть шанс на працевлаштування в провідних компаніях Західної України.

Зареєструватись для участі в Чемпіонаті ви можете за лінком.

Більше деталей про Чемпіонат дізнавайтеся тут.

Віталій Прокопець,