Четвер, 23 лютого 2017 13:06

В НУВГП за подарунками

Колишній студент Національного університету водного господарства та природокористування Іван Тибель нещодавно переміг в акції від ПриватБанку та як подарунок отримав MacBook Pro.

Символічним є те, що нагородження Івана відбулося в приміщенні Креативного простору в університеті, адже, за словами керівника директора Північно-Західного РУ ПриватБанку Юрія Войтенка, саме університет – основа розумового розвитку особистостей і запорука успіху людей у їх майбутньому. Вручити приз приїхав із Луцька особисто Юрій Войтенко, а до вітань доєднався ректор НУВГП Віктор Мошинський. За його словами, ще одна його мрія, як працівника цього закладу, збулася: “Я дуже радий, що наш заклад готує таких фахівців, які успішно працюють на ринку ІТ-послуг та перемагають в таких акціях. Сподіваюсь, що ще одна мрія була реалізована – університет готовий та проводить підготовку ІТ-кадрів високої кваліфікації світового рівня!”.

«Ще рік тому я сидів у цій аудиторії у якості студента, а тепер складно повірити, що тут створене таке креативне місце. Більш складно повірити лише у те, що я виграв MacBook», – розповів Іван Тибель,  дякуючи за приз.

В інтерв’ю одному із місцевих ЗМІ Юрій Войтенко розповів, що йому «дуже приємно, що переможцем став саме студент «водника», оскільки ПриватБанк та НУВГП є давніми, перевіреними часом партнерами». Також розповів про те, що вважає фрилансерів та ІТ-фахівців одними із пріоритетних сегментів для банку, спеціально для яких розроблено багато інструментів, серед яких, до прикладу, пакет послуг “ІТ-експерт” та інше.

Захід також відвідали студенти ННІАКОТ, адже акція, у котрій переміг Іван Тибель, розрахована саме  на фрилансерів та ІТшників. Тож майбутні програмісти в спілкуванні зі своїм колегою-фрилансером дізналися секрети успіху та про можливості особистого становлення на ринку ІТ-послуг.

Віталій Прокопець,
сектор зв’язків з громадськістю