Четвер, 23 лютого 2017 13:05

Навчання у Відкритому шкільному університеті розпочалося

Відкритий шкільний університет прийняв у себе в гостях перших школярів. У суботу до НУВГП завітали близько двадцяти п’яти учнів зі шкіл Рівного, щоб відвідати перший урок на тему «Мова фотографії». Під час вступного заняття діти знайомились з будовою фотоапарату, вчилися робити портрети один одного (для початку на мобільні телефони), оглядали фотовиставку свого викладача Гжегожа Кубяка «Світлогляд ІІ»  та обговорювали його роботи з професійної точки зору, а не мистецької.

Варто відзначити, що заняття проходять виключно польською мовою, що дає змогу юним митцям не тільки відкрити в собі талант фотографа, а й оволодіти іноземною мовою. Не дивлячись на відносно малий вік учнів мовного бар’єру не відчувалося, адже Гжегож має великий досвід спілкування із українцями і говорив максимально розбірливо та зрозуміло.

Окрім наукової складової, урок запам’ятався дітям ще й танцями та співами, а також печивом та соком. Цікавим моментом є також і те, що кожен школяр отримав свій особистий студентський квиток школяра аби з легкістю себе ідентифікувати серед інших.

Це лише початок, а наступні заняття відбудуться уже у цю суботу, 25 лютого. Серед них «Географічні дослідження» та «Розробка ігор у середовищі Unity 3D».

До уваги охочих: реєстрація школярів у Відкритому шкільному університеті продовжується. Детальніше ознайомитись та зареєструватись Ви зможете за посиланням.

Віталій Прокопець,
сектор зв’язків з громадськістю