Середа, 22 лютого 2017 13:02

Перша «Pecha Kucha Night Rivne»

17 лютого у «Відкритому Просторі» відбувся новий формат «Печа Куча». Насамперед необхідно сказати, що «Pecha Kucha» – японською балачка, проте крім перших засновників та назви, нічого пов’язаного з Японією тут не зустрічається. Вважаю за потрібне розставити всі крапки над «і» та впорядкувати усю інформацію про цю подію. Отож, «Печа Куча» – це неформальна творча зустріч. Подія, де люди можуть обговорити цікаві теми у форматі 20х20. Все просто, 20 слайдів по 20 секунд, за які спікер має донести свою ідею та зацікавити нею аудиторію.

Про що ж говорили? Та про все, адже тут не існує жодного обмеження у виборі теми, проте жорсткі рамки у часі. До даного дійства долучились:

1) Олег Лагоднюк, який розповів про секрети «Непомітних важливих речей або повну інформатизацію»;

2) Олена Шершнюк – про 20 туристичних причин, чому варто любити Рівненщину;

3) Олег Костюкевич поділився секретами про «86400 умовних одиниць»;

4) Євгеній Рудик – про свої плани щодо започаткування альтернативної школи;

5) Олександра Корчевська-Цехош – про «Важливість айдентики великих корпорацій та власний бренд для університету».

Крім того, на початку події засновники «Pecha Kucha Nights» – японські архітектори англійського походження Марк Дітам та Астрид Кляйн привітали учасників та спікерів першої зустрічі.

Для чого створений захід? Під час таких зустрічей ви ділитесь своєю ідеєю, а у відповідь отримуєте підтримку, привертаєте до себе увагу інвесторів. Тому «Печа Куча» – це саме той майданчик, який можуть використовувати ті, хто займаються бізнесом, громадськими ініціативами або ж освітою.

Як часто відбуватимуться заходи такого формату? За словами організатора першої «Печа Куча» у Рівному, Антона Шинкарука: «Такого формату заходи відбуваються чотири рази на рік. Але в нас є задумка на інший формат, і той формат відбувається раз в місяць. Для того, щоб його робити, необхідно більше людей залучати, аби вони допомагали це робити, тому що є певні складнощі. Наступна ж подія планується на травень на подвір’ї першого корпусу».

Для тих, хто досі вагається «Йти чи не йти?», однозначно: «Обов’язково йти!». Чому? Та хоча б для того, аби отримати натхнення, почути різні точки зору, ідеї, думки, поспілкуватись, поділитись досвідом та найголовніше – провести гарно час у компанії креативних та неординарних людей.

Отож, до зустрічі в травні на «Pecha Kucha» під відкритим небом.

Вікторія Ярощук,
студентка ННІП